SLOVENSKO - KRAJINA PLNÁ TAJOMSTIEV

Žiaci základných škôl vo  Svidníku počas mesiaca február navštevovali výstavu ilustrátorky Zuzany Fuskovej pod názvom Slovensko - krajina plná tajomstiev, ktorá bola vystavená v priestoroch Podduklianskej knižnice vo Svidníku. Výstava ilustrácií Zuzany Fuskovej priblížila návštevníkom knižnice historické a kultúrne dedičstvo Slovenska.

Dňa 23.2.2018 sa v Podduklianskej knižnici vo Svidníku  uskutočnila beseda pre žiakov ZŠ s majiteľkou vydavateľstva Class  Ing. Lenkou Šingovskou, ktorá porozprávala deťom o knihách Slovensko – krajina plna tajomstiev s podnázvom Prázdniny s deduškom a Prázdniny s deduškom 2. Taktiež dávala deťom indície, na základe ktorých deti mali uhádnuť lokalitu opisovanú v knihách. Prezradila žiakom, aké knihy plánuje vydať vo svojom vydavateľstve, na čo sa majú tešiť.