FAŠIANGOVÉ POSEDENIE V KNIŽNICI

Fašiangové stretnutie v Podduklianskej knižnici, ale bez plesu a masiek, no s kyticou uvitou zo spevu, hovoreného slova ale hlavne humoru, predviedli kmotričky Nasťa a Varvara (M. Labiková a A. Vaňková) 23. februára 2017, na podujatí s príznačným názvom Fašiangové posedenie s kumom Nasťou i Varvarou.

Aj keď sme sa s kumami už stretli viac krát, no vždy nás prekvapia niečím novým, niečím čo nás poteší a dodá nám optimizmu a dobrej nálady. Tak to bolo aj na tomto podujatí, kde spev striedal humorné rozprávanie našich dvoch kum, ktoré si pre prítomných pripravili rôznorodú zmes humorných príbehov, scénok, vtipov zo života ale aj spevu. No ani obecenstvo neostalo bokom a tiež si spolu s účinkujúcimi zaspievalo niektoré pesničky. Program podujatia obohatili svojim speváckym vystúpením aj žiaci Základnej umeleckej školy vo Svidníku pod vedením učiteľky Mgr. Eriky Cichej a za hudobného sprievodu učiteľa Mgr. Mariána Cuprišina.Podujatie malo veľký úspech, o čom svedčil aj zaplnený priestor knižnice a úsmev na tvárach prítomných.

N.M.