POPOLUDNIE S ANDERSENOM

Piatkové popoludnie v Podduklianskej knižnici sme premenili na rozprávkové popoludnie s Andersenom. Deti privítali a odovzdali im menovky moderátori Karolína a Miro. Žiaci zo ZUŠ vystúpili s príbehmi na motívy Svätá pravda.

Medzi deti prišli dvaja policajti, ktorí deťom porozprávali o policajnom zbore, jeho úlohách a doviezli aj svojho štvornohého kolegu. Tí odvážnejší si ho pohladkali. Po krátkej prestávke deti navštívili knižnicu na kolesách /bibliobus/. Pre bystré hlavičky a šikovné nožičky sme pripravili rôzne súťaže a hlavolamy. Celým podujatím nás na gitare sprevádzal žiak zo ZUŠ Lukáš Očipka. Popoludnie deti zakončili v ríši rozprávok príjemným oddychom pri pozeraní rozprávky Ferda Mravca. Deti si ako spomienku okrem krásnych zážitkov odniesli pamätný list a andersenove muffiny.